Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 08:59   #2960
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja wiem,że Ty tak nie napisałaś i tak nie myślisz no ale jeśli mają 100 flaszek i te 100 rozdali to pisząc,że masz zastrzeżenia do kolejności stawiasz ich pod ścianą. Muszę komuś zabrać,żeby dać tym z soboty. Oczywiście przy założeniu,ze faktycznie nie ukitrali czegoś pod ladą, ale tego założyć nie można
poza tym nie sądzę,żeby oni jakoś się wczuwali te nasze maile i zamówienia mają jakiś tam system i to się mieli automatem. Tak jak w totku. Ktos ma fart, ktoś ma g... ja jak zwykle .. więc mnie to nie dziwi
ale wiesz jak im przyjda kolejne sztuki to powinni je porozsylac tym klientom az wszyscy dostana

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak pisze Dymek.
Trochę konsekwencji-zwłaszcza że chyba tak duży sklep ma automatyczny system aktualizowania stanu w magazynie na bieżąco i skoro te produkty nadal można było dodać do koszyka to powinni zrealizować zamówienia.
si. Niech rozsylaja towar dopoki nie zrobia wszystkich zamowien z weekendu a nie ze tutaj niektorym rozesla a innym powiedza sorry i dadza bon na 10zl! zamowienie to zamowienie- co jakis czas dostaja towar wiec niech go rozsylaja dalej klientom az wszyscy dostana i to byloby uczciwe i na poziomie wedlug mnie.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno..swoją drogą mają poważną lekcję. Zostawić taki wielki sklep bez kontroli na cały weekend. Żeby nikt nie zajrzał co się dzieje. Wcześniej by wyłapali że coś nie halo. Wystarczyłoby posadzić jakiś dyżur, który się zaloguje raz na godzinę albo zbierze maile.
no teraz to sie naucza ciekawe czy doszli do tego kto sie walnal
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
owszem błąd, ale czemu konsekwencje mają ponosić klienci? Ich błąd, powinni wyjść tego z twarzą i zrealizować zamówienia, zwłaszcza że te produkty to nie jakieś końcówki serii i wciąż są na rynku dostępne


mnie wkurzylo to, ze serum EL przywrocili na strone ze zmieniona cena....a tutaj znowu, ze nie ma i tak bedzie za kazdym razem....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora