Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-26, 07:43   #1787
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj póznym wieczorkiem moje zamówienie od p&ra w nim same niespodzianki,bo mimo,że prosiłam o 1 próbaska ekoampułki to dostałam aż 6 saszetek.
Samoopalacz z bronzerem jest w słoiczku tak ciemny,że chyba nawet Patrycja Kazadi bała by się,że i dla niej będzie on za ciemny
Okaże się na skórze jaki on jest...

Maska regenerująca,która w kwietniu jest dodawana do każdego zamówienia okazała się być tak mała,że na połowę moich włosów nie starczyła.Musiałam nowe opakowanie otwierać i do rzeczy:Małgosiu czy i Tobie się wydaję,że oni zmienili konsystencje tej maski?bo ja jestem pewna,że to nie to samo już co wcześniejNajpierw myślałam,że ta próbka jest jakaś zleżała i dlatego taka inna jest ta maska,ale otworzyłam nowe opakowanie i się okazało,że cała maska jest również całkiem inna.
Jest całkowicie gładkiej masy(tamta nie była)jest bardziej rzadka no i ku mojej rozpaczy zapach już też nie jest tenJednak jedno jest wciąż takie same.Wydajność,nadal taka mała
Chyba,że teraz dostałam opakowanie prosto po zrobieniu i mam świeżynke,a poprzednie takie świeże nie były.Sama nie wiem

Teraz tonik aoxWielka niespodzianka to pojemność,ma aż 280ml.Myślałam,że tak jak tonik i micel z serii oczyszczanie ma 200ml.
No i sam opis jest tak cudny,ma działać depigmentacyjnie(ma wyciąg z lukrecji)Miałam go otworzyć dopiero jak skończę mgiełkę phenome,ale mam ochotę zrobić to dzisiajZapowiada się walka między moim chceniem,a moim rozsądkiem

A balsam dla córci bardzo przyjemny,mam zamiar używać go razem z nią

Właśnie zastanawiam się, czy nie podjechać do Sephora po tą maskę i ewentualnie serię do rudych. Trochę się boję bo jednak seria (Yes to Carrots) już stoi nieużywana Zazroszczę tylu ampułek, a tonikiem mnie powaliłaś. Oststnio mam fioła na punkcie przebarwień i hasło depigmentacyjny działa na mnie kusząco
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora