Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-15, 16:21   #4639
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ojej, a co to jest pioktanina? nie korzystam z takich rzeczy.
ja bym rzucił na to teraz wellatona 8/0 jasny blond, zaczynając od odrostów, trzymaj na odrostach 20 min po czym daj farbę na reszte włosów, mozesz zmalaksowac, tzn jak juz będziesz miała farbę na tych jasnych odrostach, to po 2 min polejesz włoski wodą, ale nie tak aby były zupełnie mokre, tylko troszkę , i przemasujesz z resztą farby z miseczki na całe włosy juz, dokładnie rozmasuj i zostaw na 15 min

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------



najlepiej wstaw zdjęcie obecnego koloru w ślepo moge poradzic palette ciemny blond albo średni blond.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



po co Ci ciepła woda jak na pasemku chcesz próbować

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



no lepsze lepsze
ja lubie majirel z loreala. wiesz takich fabr tez nie nalezy naduzywać wiadomo

masz tego mariona? on ładnie chłodzi stosuj mariona teraz a zafarbuj w takim razie dopiero w sierpniu

nie musze leżeć, ale nie mam siły

BTW: dziewczyny chyba obejdzie sie u mnie bez dekoloryzacji, kolor powoli puszcza po wczorajszej masce z żółtka i cytryny dziś dokupie rumianku do płukania włosów.
jednak nadal jest to taki kolor że mam ochotę ściąc włosy ;D TAKIE NERWY
bo jest to juz blond aczkolwiek szaro niebieskawo rudy więc skoro juz do blondu zeszło, to pomęczę sie maksymalnie tydzień zmywając ohydny refleks i rzuce farbę na moje odorsty i całość tą, co zawsze, ale matrwie sie o stan włosów bo koncówki mi juz umierają coś ostatnio, sa tępe i suche, chyba znów czas odstawić suszarkę, a z nią życie jets tak wygodne <3
proszę was, mimo iż to ja wam pomagam i radzę, zróbcie coś dla mnie i obetnijcie mi ręce jak będę chciał znów zrobic sobie ciemny kolor szamponetką! ;D

Nie no, teraz chce rozjasnic i schlodzic szamponem Marion, a na poczatku lipca isc do fryzjera na pasemka albo cos innego. No chyba, ze sam szampon wystarczy, ale watpie A potem spokoj do konca sierpnia
Jak bedziesz znow chcial farbowac, to daj znac, my Cie tu naprostujemy

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Moje kłaki po sodzie i 3dni po piankowaniu schwarzkopfem średni blond. Prawa strona jest jeszcze znośna, ale lewa.. Czemu cełe nie mogą być takie, jak na czubku..

idę do fryzjera, bo bede wydawac na farby, dekoloryzatory i w sumie na jedno wyjdzie.
Ale marudzisz, ja bym chciala miec takie CHOCIAZ takie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora