Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-13, 15:22   #258
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O a co to za farbki? I jakie odcienie polecasz? Masz jakies zdjecia efektow?

A tak wrazie co, gdybym sie zdecydowala na przyciemnienie lekkie to ta londa 17 albo syoss sie nadadza? Moze nawet 16 z 17 zmieszac jak sie zmyje szybko i tak?
I Jaka woda - 6%?
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
18 z poczatku wyjdzie chłodna ,a potem ten chłód się zmyje i zostanie naturalny kolor. londa 17 wyszła u mnie chłodno na długościach a na górze rudawo

syoss wyszedł u mnie podobno jak mieszanka tych lond 16 i 17 czyli chłodno na długościach ,a ciepło u góry i wysuszył mi włoski

Bunny co to za farbki ? odryj troche tajemnicy
wiec tak- o tych nowych farbach dowiedzialam sie od jednej z moich wiernych czytelniczek poki co sa malo dotepne tzn sklepy internetowe je maja, allegro nie
cena super bo ok 22zl za 100ml farby!
mam efekty- beda na blogu juz w przyszlym tygodniu a i beda kolejne no i ja bede miala odcien 10.10 dla siebie do testow bo dostalam od mojej kochanej asi-czytelniczki tzn juz idzie poczta do mnie wiec na sobie na 12% oksy dam znac co i jak za jakies 2 tyg najpozniej

czeko ja ci odradzam londe 17 bo ci bura wujdzie z oliwkowym poblaskiem ale jak chcesz przyciemniac to na 3% oksy.

tu macie linka jakie fajne sa odcienie, innowacyjne jest to ze ich beze sa nie rudo-popielate a fioletowo-rozowe

http://www.pro-fryz.pl/koloryzacja/h...7-helen-seward

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

i taki przyklad to fotka asi po odcieniu 92 w moim albumie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora