Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-06, 17:31   #579
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Witam się ponownie.

Piłam bratka już jakiś czas temu - około miesiąc może, z tym że jednocześnie też pokrzywę i skrzyp i w tym okresie nie miałam większych problemów z cerą , nie pojawiły sie nowe zmainy ropne ani bolesne guzy podskórne ktroe potem wychodza na wierzch.Nie wiem czy to zasługa ziół czy przypadek ale jednak mam nadzieję że jednak to pierwsze

Teraz od kliku dni znów zaczęłam i mam nadzieję , ze to coś pomoże
Będę pisać w wątku jakby coś

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez krolowa_kosmosu Pokaż wiadomość
Danych naukowych nie posiadam, ale piję bratek od kilku miesięcy, a ostatnio będąc nad wodą opaliłam się i żadnych problemów nie było.

Herbatka mi bardzo pomogła. Pod koniec ubiegłego roku z moją twarzą stało się coś złego. Nie był to zwykły wysyp w postaci mnogości krostek, ale przez kilka miesięcy pojawiały mi się na twarzy ogromne, bolesne i głęboko ukryte pod skóra krosty. Goiło się to tygodniami, ukryć nie da rady, a najgorszym było, że puchła mi twarz! Wyglądałam strasznie, jakby mnie ktoś pobił... Takich kłopotów z cerą nigdy, nawet w czasie dorastania nie miałam. Zupełnie nie mam pojęcia skąd te krosty. Planowałam nawet wizytę u dermatologa, ale wcześniej chciałam spróbować naturalnie. Pomogło! Piłam bratek mniej więcej od marca, a w kwietniu zaleczyłam ostatnią krostę. Teraz pojawiają się małe i to sporadycznie.

Polecam herbatkę z bratka... jedynym minusem są częste wizyty w toalecie
super !
dałaś mi nadzieję

Dziewczyny znalazłam jeszcze coś takiego
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=1288
mniszek też oczyszcza organizm , więc myślę że warto spróbować też
ciekawe czy dostane u siebie w aptece tę mieszankę bez problem
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2013-08-06 o 17:32
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując