Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja - skóra wrażliwa, cera mieszana.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-08, 10:26   #6
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Pielęgnacja - skóra wrażliwa, cera mieszana.

Trudno mi powiedzieć, bo mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i na mnie każdy krem powoduje świecenie się, bo po prostu nie chcą się wchłaniać :P Ale Flos Lek nie daje efektu żarówki, po prostu buzia się lekko świeci. Używałam go pod podkład, przysypywałam pudrem i było wszystko ok Nie wiem czy masz cerę bardziej w kierunku suchej czy tłustej, ale skóra która ma problem z nadmiernym przetłuszczaniem zawsze będzie się świecić. Kiedyś zrobiłam eksperyment - poszłam spać bez używania jakiegokolwiek kremu żeby zobaczyć gdzie najmocniej przetłuszcza mi się skóra twarzy i masakra - cały nos jak żarówka, czoło i broda trochę mniej ale też
Teraz używam kremu z Sylveco który poleciły mi dziewczyny na Wizażu - on jako jedyny wchłania się do matu. Niby jest do skóry zmęczonej i przesuszonej, ale ja już przesuszenie dawno zwalczyłam i mimo to mam wrażenie, że ten krem średnio nawilża. Ale poczytaj recenzje ich kosmetyków na KWC bo wiele dziewczyn je sobie chwali, są wersje i lekkie i "zwykłe", czyli tłustsze i cięższe

Walcząc z przesuszeniem skóry przestawiłam się na jakiś czas na OCM, czyli mycie twarzy olejami. Czasochłonne, ale pomogło. Do tego zacznij myć twarz nie wodą z kranu, a źródlaną. Butlę 5L najtańszej źródlanej wody można kupić za 2zł z groszami Mnie starczała na 1 tydzień.
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując