Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje policzki
Wątek: Moje policzki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-06, 08:53   #2
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Smile Dot.: Moje policzki

Hej z tego wynika, że masz wrażliwą skórę, słabo unaczynioną (tj. ja) . Ja np wyleczyłam w znacznym stopniu tę nadwrażliwość długą kuracją Dirosealem-dla mnie to świetny specyfik. Możesz poczytać komenatrze na KWC, choć też zdarza się, że może akurat Tobie by nie pomógł - ale to chyba mała szansa . Możesz oczywiście probować tańszych kosmetyków.Może np kremu z Oriflame na naczynka - Calm Down Cream. Używałam łącznie z innymi więc trudno orzec o skuteczności . Pamiętaj: ochrona skóry przed słońcem jest bardzo istotna...i któryś ze specyfików pogrubiających skórę, wzmacniających naczynka.
Żeby zatuszować podobno dobre są zielone korektory itp. - ale nie stosuję więc nie mogę doradzić. U mnie akurat naczynka na twarzy nie są już kłopotem (jeśli nawet się zaczerwienię od stresu czy gorąca to szybko mija...), gorzej z np. nogami. Wg mnie Diroseal pomógl mojej cerze, bywa że nawet czuję pieczenie, a cera jest biała. Ale najlepiej żebyś najpierw wzięła np próbkę z apteki-podobno niektórych uczula..
Trzymaj się i główka do góry. Nie Ty jedna masz z tym problem, ale można poprawić stan naczynek. Jakby już nie pomógł żaden krem to zawsze są zabiegi wzmacniające naczynka w gabinetach kosmetycznych. Nie wiem jednak jaka jest ich skuteczność, bo sama nie korzystałam :P

Buziaki
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując