Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 12:46   #1148
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie mi coś kryjącego, ale dośc lekkiego dla skóry wrażliwej. Mam Revlon 150, ale jakoś nie chcę go używac codziennie. Najlepiej nie za drogi (PIerre Rene odpada, uczulił)/ Nie musi matowac, byle krył, bo próbowałam kremów BB i katastrofa.
Rimmel Lasting Finish 25h (stara wersja w tubce) - będę go sławiła do końca życia za tak fenomenalne krycie i trwałość - w tych dwóch przypadkach nie ma sobie równych, a Revlon przy nim może się schować. Cena regularna ok 25-30zł (często jest w promocji). Mam skórę wrażliwą i skłonną do alergii, a tego fluidu zużyłam już kilkanaście tubek i nigdy nic mi się przy nim nie stało.

A możesz powiedzieć, w jaki sposób uczulił Cię Skin Balance? Bo właśnie ostatnimi czasy go stosuję i dziwnym zbiegiem okoliczności coś z moją buzią dzieje się nie tak. Mam cerę (prawie) bezproblemową, czasem coś wyskoczy, ale ostatnio mam buzię całą w czerwonych kropkach, które na dodatek swędzą... Byłam przekonana, że to wina ręcznika, ale jak widać szkodnikiem może tu być fluid z Pierre Rene.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora