Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-20, 11:58   #1154
waniliowa kredka
Przyczajenie
 
Avatar waniliowa kredka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 12
GG do waniliowa kredka
Proszę o pomoc w dobraniu podkładu. Mam cerę mieszaną, świecę sie w strefie T po jakimś czasie, chociaż czasami też pojawiają się suche skórki na nosie, więc sama nie wiem. Do tego mam na policzkach czerwone naczyńka, także potrzebuje podkładu, który dobrze kryje, matuje, ale nie podkreśla skórek, a przede wszystkim jest trwały, nie ściera si ę.

Wydałam chyba już majątek na podkłady i nie mogę znaleźć odpowiedniego. Mam też problem z kolorem, ponieważ moja cera najlepiej wygląda z podkładem , który ma żółtawy, złotawy odcień, a takich jest mało.

Miałam podkład z revlona, w 1 opakowaniu trzymał się ok, ale z każdym kolejnym było gorzej, szybciej się świeciłam, poza tym musiałam mieszać 2 odcienie , bo żaden nie pasował idelanie.

Próbowałam vichy dermablendu kolor 25 nude jest troche za jasny, poza tym wcale długo nie pozostaje na mojej twarzy.

Loreal infaillible golden beige 140 kolorem nawet pasował, jak nakładałam był lekko za jasny ale później ciemniał, tyle tylko, że fajnie to było w 1 opakowaniu, potem już ścierał się dosłownie po 3 h.

Max factor lasting performance 109 natural bronze, kolor był idealny, ale oczywiście szybko się ścierał, po kilku godzinach już nie miałam co zmywać, bo go nie było.

Mam także deborah 24 ore perfect, ale nie wygląda dobrze na mojej twarzy, nie kryje tak jak powinien, nie pamiętam jak z trwałośćią , bo dawno nie nakładałam.

Swego czasu używałam pierre rene skin balance, ale byłam wtedy bardzoo opalona więc najciemniejszy odcień był dla mnie ok, niestety teraz nie mogę dobrać koloru, albo za ciemne, albo za jasne, albo za pomarańczowe.

Aktualnie używam rimmel lasting finish, i jest dla mnie narazie najlepszy. kolor 202 nude jest hm prawie że dobry , troszke mógłby być jaśniejszy, najdłużej utrzymuje mi się na twarzy, nie świece się tak szybko, jednak jest to moje 4 opakowanie, cera mi się przyzwyczaiła i już nie jest tak dobry jak na początku.

Dlatego chciałabym zmienić podkład. Czy znacie jakiś trwały, kryjący, matujący i do tego w złotawych kolorach ?

dodam jeszcze , że puder używam z kryolana anti shine transparentny. Też jest to moje 3 opakowanie (chyba już z 4 lata) , więc może też jest czas na zmianę.

Proszę doradźcie mi coś, bo mam już dosyć, chodzę po drogeriach i zgarniam próbki, albo odlewają mi testery, bo po prostu wydałam już majątek na nie trafione podkłady. w kosmetyczce mam ich chyba z 10. a te testery co zgarniam też nic mi nie odpowiada, dostałam odlewki z Pupy i Art deco ale nie kryły chyba dość dobrze.

Jeśli chodzi o cenę, to chciałabym wydać tak do 100 zł, oczywiście jak się już przekonałam tańsze nie znaczy gorsze (np vichy odpada a rimmel za 23 zl jest ok ) więc jeśli macie jakieś propozycje to bardzo proszę.

Jesteście moją ostatnią deską ratunku
może któraś miała taki problem jak ja i może coś doradzić.

ale się rozpisałam
to liczę na waszą pomoc, pozdrawiam
waniliowa kredka jest offline Zgłoś do moderatora