Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywka do rzęs XLASH
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-24, 13:52   #485
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o długość to najdłuższy urosły po Revitalash, ale efekt szybko minął.. poza tym były długie, ale cienkie i dosyć rzadkie. Szybko zrobiły się za ciężkie i wypadały pojedynczo, zrobiło się nierówno. Podsumowując: bardzo droga odżywka, krótkotrwały efekt, po kilku miesiącach bardzo mi zaczęła szkodzić na oczy - mam wrażliwe (jakby mi poraziło rogówkę, nie wiem)
Po Xlash efekty nie były tak spektakularne, ale również urosły. Pierwszy Xlash mnie nie uczulał nawet po paru miesiącach (sukces!), rzęsy się trochę zagęściły, urosły nieco krótsze niż po Revi.. ale też efekt utrzymywał się dłużej.
Podsumowując: długie (ale nie spektakularnie), lekko zagęszczone, nie wypadały
Później Long4lashes - pozytywna jakość ceny do jakości. Urosły troszkę krótsze niż po Xlash, zagęściły się, nie podrażniał, nie wypadały mi rzęsy (w ogóle!)
Teraz mam znowu Xlash, bo chciałam popracować na długością i czasami szczypie w oczy (ponoć zmiana składu), na razie może widzę lekki przyrost długości, zobaczymy jak dalej..

Dodam, że w czasie wszystkich odżywek stosowałam też olej arganowy do zmywania makijażu i sądzę, że to on jest najbardziej odpowiedzialny za to, że nie wypadają i się zagęsciły.
Dziekuje za odp hmm mowisz, ze po Revi najdluzsze, w sumie mi by taki efekt odpowiadal dlugich i cienkich, bo mam geste, jednak jak ma szkodzic na oczy to dziekuje...tak wiec ogolnie polecasz Xlash? Ale teraz nie wiem czy nie zostane przy Long4Lashes, bo dziewczyna stosujaca L4L twierdzi, ze ta odzywka nie ustepuje Revitalashowi, a cena groszowa w porownaniu do powyzszych
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując