Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-25, 08:58   #686
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Mnie też wczoraj przyszedł bon, zdziwiłam się bo dobiłam do niego zamówieniem które 11 marca zwróciłam niemal w całości.Mam teraz stan konta -137 punktów Na infolinii konsultantka powiedziała mi że skoro bon został wygenerowany to mogę go wykorzystać Czyli teraz następnymi zamówieniami będę chyba musiała odpracować ten punktowy debet

Przy okazji szukam jakiegoś peelingu do ciała, ma dobrze ścierać i znośnie pachnieć (dlatego odpada peeling Collistara ) Zastanawiam się na tołpą czarna róża (ale czytałam że on raczej delikatnie masuje a nie ściera) albo nad geomarem, miałam już wersję kawową i saszetkę klasycznej i teraz myślę znów nad klasyczną, truskawkową albo bananową ale zastanawiam się czy ten zapach bananowy/truskawkowy jest soczysty i smakowity czy raczej chemiczny i mdły
Martusia,kojarzę że Ty chyba miałaś/masz te peelingi może coś doradzisz? Ta czarna róża jest delikatna? I jak z zapachami geomarów owocowych?
A może ktoś ma jakieś inne peelingowe propozycje?
Niezła akcja z tymi punktami kiedyś się zastanawiałam, co robią, kiedy ktoś odda zamówienie, a bon ma u siebie

Jeśli chodzi o peelingi, to mam Geomara bananowego i cytrynowego - oba pachną bardzo naturalnie (nie lubię sztucznych zapachów ), ale zdzieranie w porównaniu z Collistarem mają trochę gorsze. Peeling czarna róża też mam, ale nie używałam jeszcze a próbowałaś Collistara pomarańczowego? Podobno zapach jest cudowny, ale jeszcze nie było mi dane sprawdzić

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja biorę z wizażu
Ja nie lubię, jak trzeba uzasadnić, dlaczego akurat ja mam wygrać więc odpuszczam te konkursy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora