Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-26, 10:42   #4946
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mam podobne podejście, tj mam świetną Panią dermatolog ale miałam takie przygody że jakbym miała szukać nowej to sama bym chyba zaczęła się bawić z kwasami.

Co do makijażystów to już zupełnie nie daje się tykać swojej twarzy
Chyba że musze ( turniej itp)
Również mam podobne podejście

Pamiętam moją PIERWSZĄ w życiu wizytę u dermatologa. Miałam gdzieś właśnie 23 czy 24 lata i pobiegłam z paniką bo zaczęły się problemy z cerą.
A ona do mnie "No.. chyba ma Pani zmiany trądzikowe na brodzie. To wtedy trzeba używać mocniejszego podkładu. Zapiszę Pani ten żel, ale nie wiem czy podziała. Zapraszam za miesiąc po inny jak nie zadziała".

Wyszłam od niej obrażona i oczywiście natychmiast zapisałam się do kogoś innego.

A przyjdzie taka 16-stka i uwierzy niedouczonej babie że "w zasadzie to nic się nie da zrobić"....

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


może za wolno działasz? mundziaki wydają się być silikonowe, jak lakiery z konada
mnie też nie każdy stempel chce je zbierać

ja też go mam, przez Mgiełkę
fajny stempel, ale trudno powiedzieć co zrobi z mundziakami, może dziewczyny w końcu zamówiły, bo ja się nie dopisywałam do tego zamówienia na lakiery do stempli
Dziękuję za wszystkie rady, każda jest cenna

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

co do obchodzenia się, jak z jajkiem.. co prawda mam tylko stempel z MoYou, ale od kiedy ogarnęłam moje gumy, to nie zmywam z nich resztek wzorku za pomocą zmywacza, tylko używam do tego taśmy malarskiej miałam z nim trochę przebojów i kiedy już zaczął działać jak trzeba to wolę do niego nie używać zestawu wacik + zmywacz.
Również dziękuję za opinię - nie poddaję się tak łatwo - więc będę szukać nowych kombinacji

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość



Ja miałam czarną glinkę. Z ciekawości kupiona.
Dla mnie zdecydowanie za mocna była.
O taaak, glinki to cudowny wynalazek.
Czarna też była dla mnie za mocna, ale czerwona, zielona i biała (lub dowolne mieszanki) jak najbardziej poradziły sobie z lekkimi i średnimi zmianami w strefie T i spokojnie po ok. pół roku stosowania regularnego mogłam zrezygnować z podkładu

Gdyby nie glinki i oleje (herbaciany i tamanu) to do dzisiaj bym miała depresje z powodu cery
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora