Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo chcialabym cos zmienic :) Prosze pomozcie! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-19, 12:05   #36
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Bardzo chcialabym cos zmienic :) Prosze pomozcie! :)

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Sawa_sawa dziekuje Ty to jak doslodzic czlowiekowi to juz nie wiadomo w jaki sposob Ci dziekowac...

Ale zaraz ja Cie tutaj nieco naprostuje!
Cera to lohoho jeden wielki problem! Zmagam sie wlasnie z pozostalosciami tradziku (w tym miedzy innymi bliznami), do tego rozszerzone pory, mnoooostwo wagrow na nosie no i jakies tam grudki na czole. Wiec od razu mowie, ze efekt takiej cery na zdjeciu to zasluga podkladu i korektoru (Dermacol - i wszystko jasne! Jesli go kiedys uzywalas to pewnie wiesz jak on dobrze kryje) No i moze to jeszcze w pewnym stopniu zasluga Effaclaru K, ktorym rozpoczelam kuracje juz jakis czas temu
Dobra czas na figure... Oki, przyznaje od gory do pasa jest oki, ale na dole... W biodrach przy wzroscie 164 cm mam... tadam... 98 cm !!! Wiec chyba sama rozumiesz Podobnie z udami i lydkami - wielgasne. Wiec od pasa w dol jestem jakby od innego czlowieka.

Ale badz co badz oczywiscie dziekuje

PS Skoro Ty chcesz wygladac jak ja to moze zamienmy sie "soba" chociaz na jakis czas, bo ja natomiast uwazam, ze Ty jestes bardzo ladna!!! Ze zdjecia z avataru przypominasz taka slodka azjatycka laleczke! Oczywiscie to jest powiedziane jako cos pozytywnego

Pozdrawiam

ah dziekuje wierz mi ze miło mi to słyszeć od takiej dziewczyny jak Ty
i mimo wszytko co napisałaś i tak dla mnie jesteś góru
Pozdrawiam serdeecznie
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując