Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-29, 14:39   #3066
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Witajcie.
Chciałabym dołączyć do Waszego grona. Na razie jestem na etapie czytania wątku od początku (jestem dopiero na 44 stronie ), ale już od jakiegoś czasu naszła mnie ochota na wyrpóbowanie niektórych naturalnych kosmetyków.

Na początek kupiłam mydełko afrykańskie, właśnie dziś przyszło i wieczorem będzie mieć swój debiut. Dostałam też dziś puder bambusowy, mam nadzieję, że nie podrażnia, bo mam delikatną cerę, ale póki co nie widziałam, żeby ktoś na niego narzekał pod tym względem.

Mam jednak pytanie do Was, bo jesteście bardziej zorientowane w tym wszystkim niż ja. Chciałabym kupić sobie peeling enzymatyczny z bromelaniną z BU, ale mam mały problem. Otóż mam pewną postać uczulenia na mleka, jeśli chodzi o drogę pokarmową, poza tym odkąd odstawiłam wszystkie produkty mleczne moja cera wygląda lepiej. Sęk w tym, że ów peeling ma w składzie mleko w proszku. Nie znam się na tym na tyle, aby widzieć, czy stosowanie go zewnętrzenie mogłoby również pogorszyć stan mojej cery? A może po prostu nie dosypywać mleka do peelingu? Ale czy wtedy zachowa swoje właściwości? Jak myślicie?

Jeśli już ktoś o to pytał, przepraszam, na pewno znajdę na wątku, ale jako że dopiero jestem w połowie a chciałabym zamówić peeling niedługo, dlatego pytam. Odeślijcie mnie gdzie trzeba jeśli to konieczne.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora