Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 18:54   #24
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez driverpl Pokaż wiadomość
niewiem jak wy, ale ja tez miałem dosc mocny tradzik, który zszedł juz przynajmniej z twarzy, chodziłem do róznych dermatologów i nic, to tylko strata czasu i marnowanie kasy, a zawsze tylko jakies masci i samry i kremy albo tabletki to wszystko pic na wode, takze z tego nic nie uzywam, ja usłyszałem z rekalmy w radiu o tych tabletkach, sprawdzałem cene i za 30 tabletek 16 zł, no ciekawe, moze kiedys wypróbuje, do mycia twarzy stosuje nic innego jak tylko Head&Shoulders, dobrze robi na skóre, niemam jej podraznionej i wogóle, zwykłym mydłem nieradze sie myc bo jeszcze bardziej wychodzą, a teraz w porze letniej chocby w zimowej, mozna tez skoczyc co jakis czas na solarium, skóra sie wysusza i tez znikają
ktos tu pisał o diecie, szczerze to g*wno prawda (sory za wyrazenie), ja tam normalnie jadłem, jadłem nienormalnie, nawet na diecie i dalej miałem takze to tez pic na wode
trądzik możę występować z kilku różnych powodów, to że u ciebie np. są to zaburzenie hormonalne (i nie da się dermatologicznie go wyleczyć), nie oznacza, że u kogoś innego maści, kremy itp nie zadziałają.
U mnie też nie zadziałały wiele, ale troche stan skóry poprawiły.
Dlatego DOBRY dermatolog to podstawa w leczeniu wszelkich zmian skórnych. Ale dobrego dermatologa czasem szuka sie latami- ja znalazłam po 4 latach intensywnej walki z trądzikiem...teraz leczę się hormonami, jest coraz lepiej....
A co do samych tabletek VISAXINUM- badziewie jakiego pełno w aptekach, sklepach zielarsko-medycznych itp.
To jest suplement diety (czytaj-produkt uzupełniający dietę w odpowiednie składniki odżywcze, witaminy, mikroelementy itp.)
To NIE JEST LEK, więc nie ma możliwości pomóc bardziej niż lek na trądzik.
Wiadomo, ze jeśli trądzik czy inne zmiany skórne są spowodowane niedoborem czegoś co akurat dany preparat zawiera np.cynku, to przyjmowanie go pomoże. Ale jeśli trądzik na podłoże hormonalne, a niestety najczęsciej tak jest, to wywalicie kasę w błoto...
Oczywiście to, jakie podłoże ma trądzik, mozna się dowiedzieć tylko od dobrego lekarza, nie takiego który odwala fuszerkę...no więc tak czy inaczej, dermatolog jest potrzebny
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2009-07-11 o 18:56
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując