Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-27, 14:33   #2019
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

odezwij się jeszcze do nas przed farbowaniem.. bo ostatecznie to zalezy też do jakiego koloru Ci sie to wszystko wypłuka ... chyba że bedzie Ci sie pięknie trzymać tylko odrost bedzie inny to wtedy mozesz tak zrobic jak napisałam wyżej 3% (bo po 6% odrost bedzie Ci rudział) i juz na końcu malaks zeby tylko odświerzyć kolor na koncach ale jak bedzie Ci sie wypłukiwał to wyślij zdjecie w słońcu i informacje jaki masz pigment to moze skorzystasz z naszych doświadczeń farbowych

a mogłabys wysłac z ciekawości jak twoje włosy wygladaja w słońcu? bardzo mnie to zastanawia że ja robie poziomem 6 goldwella (wyzej zdjecia) a mam jaśniejsze włosy od Ciebie masz jakąs paletke z tych twoich farb?? jak wygląda ta 7.0C??? i co oznacza to c???

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Zytuniu kochana ja to napewno zacznę od tyłu a skronie na końcu hehe jeszcze 2 tygodnie juz 2 wytrzymałam i nawet polubiłam moja naturę ale dalej sie wypłukuje :P jeszcze 2 mycia i bedzie ohydna ;/ dobrze ze przy głowie jestem zadowolona bo sie nie wypłukuje

naczytałam sie o płukankach z gencjany i dzis kupiłam i zamierzam zrobić... a swoja drogą któras uzywąłą tych "babcinych " płukanek??

z zrobić tego mojego BS na jakiej wodzie??
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując