Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KONIEC - rozstanie z narzeczonym. Ciężko mi.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-11, 10:56   #23
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: KONIEC - rozstanie z narzeczonym. Ciężko mi.

tak jak ty nie cierpie spózniania sie, niedotrzymywania obietnic itp. wiec tutaj w pelni rozumiem strasznie mnie to denerwuje

Cytat:
Napisane przez ysabell Pokaż wiadomość


Trzecia sprawa: mam uporczywy trądzik i problemy hormonalne i te sprawy pochłaniają dużo mojego czasu i myśli. Kupę czasu spędzałam w necie, szukając cudownego leku na te moje dolegliwości. On nie wpadł na pomysł, żeby mi jakkolwiek w tym pomóc, nie był zainteresowany w ogóle tym, jakie leki biorę. Nie wymagam cudów, ale jak mu opowiadam o działaniu jakiegoś leku, a on na drugi dzień nic nie pamięta, to jednak mam wrażenie ze mnie lekceważy i nie słucha.


mysle ze w tym wypadku akurat nie powinnas byc zla. Jak mial ci pomóc? siedziec w necie i szukac złotego środka na tradzik? A po co mialby zapamietywac leki które bierzesz (pewnie jest ich jeszcze duzo) ? moim zdaniem w tym wypadku troszke jestes przewrazliwiona

Cytat:
Napisane przez ysabell Pokaż wiadomość
Mam takie uczucie, że za parę dni on może się odezwać. Powie mi, że już nie wytrzymuje beze mnie, że mnie kocha i że przeprasza i wszystko wróci do normy (kłótnie, niezrozumienie itp.). Nie wiem, czy tego chcę. Albo druga opcja - uniesie się dumą i faktycznie kompletnie zerwie kontakt.
wiesz ja tez sie czesto na tym łapie że odrzucam kogoś a potem podswiadomie mam nadzieje ze jednak zadzwoni, napisze itp.

ale ty juz nie raz go odrzucalas pisalas ze to koniec a on jednak pisal. Jednak mysle ze w koncu i on zrozumial ze jesli piszesz NIE, TO KONIEC to znaczy ze faktycznie tak jest i dalsze pisanie nie ma sensu, bo przeciez ile razy juz tak bylo ze napisal a i tak nic z tego nie wyszlo bo nadal potem byly klotnie. Takie zamkniete koło.


mocno przytulam trzymaj sie
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując