Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 20:34   #1876
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Avonomaniaczki plotkują, TŻów wychowują i coraz więcej kupują - cz.3

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Moi rodzice jak brali ślub, to zaprosili właśnie ojca tej panny młodej. Był spłukany, więc dał ile miał, ale od razu powiedział, że doniesie więcej. I faktycznie, dołożył im później Babcia wspomina, że naprawdę się wtedy szarpnął, bo dał sporo, a im się nigdy nie przelewało



Chamówa jak diabli Teraz jest tak, że niektórzy od razu po mszy przy składaniu życzeń dają koperty i to jest bez sensu



U mnie sporadycznie ktoś kupuje kartki, bo to przecież dodatkowy wydatek My zawsze kupujemy i podpisujemy od kogo. Mój lekarz robi tak, że kasę "oddali" w kopercie, w której dostał zaproszenie



Mam nadzieję, że dojdą od kogo to i nie zaproszą tego dziada jak druga córa kiedyś będzie wychodzić za mąż
Zazwyczaj jeśli nie jesteś chrzestnym/chrzestną to dawano 2 tygodnie przed. Teraz się pozmieniało i około miesiąc wcześniej


"żeby przynajmniej się zwróciło"
Ale za 100zł od osoby to już nie ma lokali Ci, u których teraz byłam płacili 150zł od osoby plus własna wódka i nie wiem czy przypadkiem ciasta sami nie organizowali A jeszcze dochodzi przecież koszt orkiestry, fotograf, kamerzysta, ksiądz...



U mnie Mamuśka liczyła 400zł od pary. Stwierdziła, że jakby szła tylko z Mężem (a tak to musiała zapłacić za Młodą, mnie i B., bo nie pracujemy) to dałaby więcej
A tak to ludzie dawali 400-500 Chociaż zdarzył się im wujek, który za siebie, żonę 3 córki i chłopaka córy dał 900 (tyle co my, ale my jeszcze pościel za 100)
Pościel, ręczniki, wino czy książki, jak lubią to fajne prezenty tak zamiast kwiatków
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora