Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-13, 12:31   #4081
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez nieodpowiednia123 Pokaż wiadomość
czytałam wczoraj wasze wypowiedzi kilka razy. Byłam załamana waga w dół..siedzieć i płakać? przeciez mam mozliwosc wstać i zjeść wygrać z tym gównem. nowy dzień od dziś, ma być kg do przodu. Pewnie od razu nie będzie lepiej i jakas uwaga do jadłospisu będzie od was ale chce tych uwag, rad, wskazówek choć w sumie wystarczy przeczytać wasze starsze wypowiedzi skierowane dla mnie. Sherri dziękuję. I podziwiam Cię że wyszłaś z takiego piekła i mimo wszystkiego nadal walczyłaś! Wielkie brawa! właśnie teraz dojadam kanapkę z serkiem wiejskim hah juz nie 3% i jogurcik obok czeka truskawkowy a na obiad ciekawy przepis znalazłam dlatego dziś będzie niezły ubaw w kuchni. trzymajcie kciuki żeby nic nie wysadzić pewnie nie raz jakieś zwątpienie w głowię będzie, ale chce to przezwyciężyć. Moja pani psychiatra powiedziała, że jak nie przytyje nic do środy to szpital..mam szanse! wygrać z tym w domu. Nie chce sie bać jedzenie, chce je polubic jak kiedyś
fajne Iwoka chce i Iwoka ma
nieodpowiednia chce nieodpowiednia ma
pożyczę sobie!
dziękuje wam dziewczyny! mam nadzieję że zauważycie serio efekty mojej pracy
Nie, ze w Ciebie nie wierzę ale ile razy już to obiecujesz? Ile razy obiecujesz, ze weźmiesz się za siebie a kończy się na obietnicach.... Przeczytaj sobie to co wszystkie Ci napisałyśmy... te objawy, konsekwencje o których pisałam sa straszne i powazne.... Pamiętaj, że z tego da się wyjsć, tylko trzeba chcieć... wyrzuty są z niedożywienia, to niedożywiony mózg tak reaguje... jak się odkramisz, podniesiesz poziom cukru we krwi to głosy znikną

A co dzisiaj jadłaś?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Który to twój kolejny nowy dzień?

Potrzebna Ci chyba terapia szokowa bo żadne rady i wsparcie dziewczyn z forum nie pomaga, przykre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama mówiła, że jednej dziewczynie lekarze pokazali jak umiera anorektyczka (nie wiem czy w Polsce i gdzie)... umierała na jej oczach i to ja zmotywowało.... inna nie chciała wylądować w szpitale psychiatrycznym i zaczęła jesc
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując