Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-27, 20:36   #4297
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
DDD już niedługo, muszę zrobić listę zakupów w e-glamour często robią promocje na paczkomat za 1zł, dlatego specjalnie zapisałam się do newslettera a ten tester Burberry dostępny od dawna w dużej liczbie chyba znowu go wezmę, świetny na prezent
Alter-ego e-glamour to perfumy-perfumeria.pl i tam są analogiczne promocje z wysyłka za 1zł, tylko zwykle tydzień wcześniej lub później niż w e-glam. Jak się przegapi w jednej to można się czaić na drugą. Byłam kiedyś zapisana na oba newslettery i co chwila w którejś była ta promocja. Ceny mają te same (asortyment też) , tylko w tej drugiej trzeba wpisać w koszyku kod adw710 (5% zniżki).
A ceny testerów(i nie tylko) mają czasem bajeczne

A propos aptek to niski pułap darmowej dostawy ma np Słonik (169zł przy wysyłce pocztą) a ceny niektórych kosmetyków niziutkie (np wspomniany zestawy miceli biodermy 2x250zł= 42zł).
Ja niestety w każdej aptece dobijam do darmowej dostawy, bo zawsze sobie coś potrzebnego znajdę- jak nie krem to suplementy.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora