Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-22, 18:25   #2506
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sól morska zawsze jest bogatsza w sole i pierwiastki mineralne, a zwykły chlorek sodu, to takie nic, tylko się dodaje go, o ile mnie pamięć nie zawodzi, w celu stabilizacji pH i jako konserwant, na skórę ma jakieś tam właściwości też, niekoniecznie złe, antyseptyczne np.

A co powiecie o nowym szamponie Anwen peelingującym Bardzo się postarała, jeśli chodzi o odżywianie włosów, jej produkty odżywcze, to naprawdę cudeńka, ale szampon ma skład dość kontrowersyjny, aczkolwiek ciekawy, z tego, co wiem, Anwen w odpowiedzi na "ataki" typu: "czemu SLS, czemu to, czemu tamto??" broni produktu, jak lwica. KLIK
Już go zamówiłam, ale na prezent, nie dla siebie, ale może pozwoli mi przyjaciółka wypróbować
Szampon ma być dobrze oczyszczający, więc pewnie jest ale dla mnie ważniejsze niż sls w tym przypadku jest to czy faktycznie drobinki się dobrze wypłukują.
Jednak nie wiem czy bym kupiła. Może.
Zamówiłam całą gamę masek za to (pełne opakowanie maski do srednioporów i dwie saszetki do wysokoporów i niskoporów) i olej mango. Zobaczę co się lepiej u mnie sprawdzi.
Chciałabym, żeby jakiś łagodny szampon też wypuściła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując