Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkowy dla porzuconych - część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-28, 10:25   #15
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

moja znajoma trafila teraz na takiego faceta... on to samo - nie umie mowic co czuje, ma problemy sam ze soba... ona chce w to brnac chociaz wykrecil jej juz pare swinstw, a potem tlumaczyl ze to przez jego pokrecony charakter... moim zdaniem nawet jezeli beda juz ze soba na powazne nie czeka ich szczesliwe i sielankowe zycie...
troche to przykre ze czasem chce skreslic sie kogos, po mimo uczucia, za jego ciezki charakter, jednak ja jestem juz przekonana ze sama milosc to niestety za malo, smutne ale prawdziwe... jest jeszcze cala masa innych czynnikow ktore wplywaja na to czy zwiazek jest udany czy nie.
moim zdaniem moglabys porozmawiac z nim jeszcze raz, powiedziec ze wlasnie to nie o takie jego zachowanie chodzilo, tylko o cos innego, zaryzykowac i powiedziec wszytsko co cie meczy i poczekac na jego reakcje, bo tak na prawde warto jest walczyc o milosc, o ukochana osobe...
oczywiscie trzeba pamietac ze sa pewne granice, i czasem jezeli w pewnym momencie nasze starania nic nie przynosza, trzeba odpuscic.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując