Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shih Tzu cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-04, 16:45   #69
Gisbelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 102
Dot.: Shih Tzu cz. III

Okazało się, że u mnie w pobliskim zoologu na wagę startera sprzedają, więc po kłopocie
Na razie to jeszcze jako takich ząbków nie ma, tylko nawet nie półcentymetrowe, więc zostaniemy na starterze, a w juniora się zaopatrzymy tuż po wymianie ząbków na stałe.
Kupiłam mu legowisko -ale jest zadowolony że już nie musi spadać z poduszki. Ma wygodnie, bo mięciutko i jest oparcie (taka malutka 'ścianka' więc może się oprzeć i nie wyleci. Dodaję fotkę jak to wygląda A no i jeszcze miseczkę kupiliśmy zieloną, bo dotychczas miał talerzyk, ale to przy okazji pokażę.
I po drodze weszłam do pasmanterii bo każdy na ulicy mi zwracał uwagę że nie ma czerwonej wstążeczki, więc dla świętego spokoju kupiłam Nie rozumiem tego przesądu czy tam czegoś czym to w ogóle jest
W sumie poza domem był jakieś pół godziny, z początku się trząsł, a potem już nie Próbował zasnąć, ślepka zamykał... a jak wrócił to padł trupem i śpi już ponad godzinę
Ja głupia go opatuliłam w koc, a dziś u nas tak ciepło. No i kocyk wylądował w reklamówce.

Edytowane przez Gisbelle
Czas edycji: 2010-06-04 o 16:48
Gisbelle jest offline Zgłoś do moderatora