Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 22:00   #2344
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ten mój odwyk to odwyk kosmetykoholiczki, powiedzmy sobie szczerze - nigdy nie będę miała minimalistycznej kolekcji, ale nie potrzebuje mieć otwartych kilku tuszy, balsamów czy podkładów. Staram się omijać drogerie i to naprawdę działa
Popieram. Tez mam otwarty najwyzej jeden balsam i jakies gestsze mazidlo wlasnej roboty (co tydzien robie mieszanke z masla szea, oliwy i olejkow eterycznych - idealne po kapieli), jeden tusz i jeden podklad, 2 kremy (dzien i noc), krem pod oczy, filtr 50 i jedno serum . To sa rzeczy, ktore albo zuzywaja sie dlugo, albo nalezy je bardzo szybko zuzyc, inaczej nie beda takie higieniczne. Szaleje z szamponami, bo mam 2 do wlosow blond, 2 na lupiez, jakis lagodny dzieciecy itd, ale chlop mi je zuzywa, wiec nie mam wyrzutow sumienia, ze 5 otwartch butli stoi i paruje.

Mam bardzo duzy zapas kosmetykow, ale ich nie otwieram. 4 politrowe balsamy z kwasem mlekowym - genialne, kilka kremow nawilzajaco -koloryzujacych do twarzy z filtrem Este Lauder (miniatury po 15 ml), sporo mydel laurowych Aleppo i garsc miniatur tuszy Clinique, bo ja uzywam wylacznie malych pojemnosci, by szybko wyrzucic - wrazliwe oczy.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Linaeve, nie znam zadnego kremu, co zmniejsza since, nawet z polki cenowej ponad 300 zlotych. No, moze La prairie za 1000, bo mialam probki i byl boski. Zmierzam do tego, ze pod ozy lepiej kupic krem nawilzajaco-odzywczo-przeciwzmarszczkowy. Dla Ciebie cos przeciwzmarszczkowego z grupy wiekowej 25-30. Te kremy dzialaja tak, ze odzywiaja i napinaja. Zaden krem nie usunie sincow, ja codziennie budze sie ze sliwkami od oczami i jedynym rozwiazaniem jest poradny korektor pod oczy nalozony na wchloniety dobry krem. A przyzwoity krem to i 25 zlotych moze kosztowac.

W kwestii rozu do policzkow - zainwestuj w Bourjois. To jest gigant jakosci Chanel, bo ten sam producent, ale wiele razy tanszy. Zaplacisz za niego 30 zlotych na promocji w Superpharm, a efekt bedziesz miala taki, ze sie zakochasz. Wsaniale malenkie drobinki, piekne naturalne kolory, rozwietlenie, super konsystencja - odlot. Taniej bedzie z Inglota, tez dobry wybor, choc troche bardziej smuzy.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując