Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-09, 13:28   #2346
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez linaewe85 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się. Potrzebuję dobrego kremu pod oczy na sińce, tylko w rozsądnej cenie do 25 zł max. Co polecacie??
flos lek ma krem z arnika na sińce, wydaje mi się, że dużo osób stosuje go pod oczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Popieram. Tez mam otwarty najwyzej jeden balsam i jakies gestsze mazidlo wlasnej roboty (co tydzien robie mieszanke z masla szea, oliwy i olejkow eterycznych - idealne po kapieli), jeden tusz i jeden podklad, 2 kremy (dzien i noc), krem pod oczy, filtr 50 i jedno serum . To sa rzeczy, ktore albo zuzywaja sie dlugo, albo nalezy je bardzo szybko zuzyc, inaczej nie beda takie higieniczne. Szaleje z szamponami, bo mam 2 do wlosow blond, 2 na lupiez, jakis lagodny dzieciecy itd, ale chlop mi je zuzywa, wiec nie mam wyrzutow sumienia, ze 5 otwartch butli stoi i paruje.

Mam bardzo duzy zapas kosmetykow, ale ich nie otwieram. 4 politrowe balsamy z kwasem mlekowym - genialne, kilka kremow nawilzajaco -koloryzujacych do twarzy z filtrem Este Lauder (miniatury po 15 ml), sporo mydel laurowych Aleppo i garsc miniatur tuszy Clinique, bo ja uzywam wylacznie malych pojemnosci, by szybko wyrzucic - wrazliwe oczy.
jakie balsamy?

ja szaleję z kolorówką, pielęgnacyjnie spokojniej, ale lubię mieć wybór - jeden szampon czy żel to zdecydowanie za mało


Werka u mnie lista się sprawdza, ale tylko jako wish lista; generalnie ja mam taki ruch w kosmetykach, że nie nadążam tego spisywać i aktualizować - co chwilę coś dochodzi, odchodzi, oddaję, wymieniam. Zrobiłam duuuuuże porządki cieniowe i zostawiłam prawie same beżowo brązowe cienie plus kilka fioletów, granatów do kolorowych szaleństw
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując