Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-04, 13:38   #2855
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

TŻ zadzwonił,że jechał do pracy, a gościowi na przeciw wybiegła sarna, to zjechał tak,że uderzył w nasze auto i uciekł a ten jechał i go gonił zamiast spisać nr rejestracji no i dupa,bo go nie dogonił, a my mamy cały wgnieciony bok
co za debil szkoda że tz nie widział rejestracji...
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ;-) witam kawką i croisantem z lidla hehe.
Dziękuję za komplementy, ale marzę o jaśniejszym.

Mówicie coś z garniera?? Juz patrze co oni mają za ciekawe farby z blondów. A wellaton 12.0 myślicie że chwyciłby??
ja mówiłam o garniera ale takich w beżu że by Ci pasowały albo ogólnie beże
np Color Natural 131, Color natural 113, Color Sensation 113
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość


zobaczymy co będzie
zakazuje, ale on nie umie sie posłuchać tak go do mnie ciągnie ,on ma obsejse na moim punkcie
mówisz mówić, mówić i mówić w końcu zrozumie że to Ty masz wyjść z inicjatywą
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej Dzisiaj trochę dłużej pospałam a to dlatego że coraz gorzej się czuję Gorączka, bóle mięśniowe, katar, kaszel, ogólne rozbicie- no prawie jak w reklamie Zaraz po wstaniu i ogarnięciu się przeglądnęłam nową gazetkę ze stonki i co widzę??? Garnier color sensation w promocji za 10,99zł Nie muszę już zamawiać z allegro, bo tam z wysyłką zapłaciłabym 23zł za 2 farby, a tak zapłacę 22zł więc nawet taniej, no i na miejscu Ta farba chyba jednak jest mi pisana



Powodzenia na egzaminie
Ale dupek!



Dziękuję
Kolejna



Kitka Jak coś nie wyjdzie możesz spróbować tak jak ja- zrobić to ombre trochę niżej żeby w razie jakby coś nie wyszło można było ściąć włosy To nie jest taka wielka sztuka, myślę że dałabyś radę Jednakże jeśli naprawdę się boisz, to może pójdziesz do fryzjera, tak jak już dziewczyny pisały?

Powodzenia na egzaminie



Uzgadniałam to farbowanie już z bunny I nie biorę garniera nutrisse, tylko garniera color sensation z jej polecenia



J.w, biorę jednak color sensation Jeśli interesuje Cię garnier 111, to ja będę wstawiać efekty po farbowaniu prawdopodobnie w piątek (bo farba w promocji ma być od czwartku) no i będziesz mogła zobaczyć przed i po



Że co? Nie słuchaj takich głupich przesądów, tak samo jak mówią że masz ochotę na słodkie będzie to, a jak na słone to, jak twarz wygląda gorzej to dziewczynka etc. Wszystko zależy od genów, jeśli nie macie w rodzinie rudzielca i sami nie jesteście rudzi no niby jakim cudem dziecko ma być rude?
zdrówka gdzie ta promo? w biedro?
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny, mam nadzieję, że zaliczę chociaż na 3 bo to trudne, więc chcę mieć z głowy


Princesska poczytam później o tym L'Orealu a sarny w mieście się zdarzają. Dziki u mnie to normalka, a jakiś czas temu po osiedlu biegał normalny ŁOŚ

Exclusive tak też pomyślałam, będę odważna, jak żem powiedziała tak zrobię i pojadę może później po farbę to tylko włosy, nie?
jak ostatnio wieczorem do pracy jechałam to maciora z małymi wyszła mi na pobocze, zatrzymalam się żeby sobie przeszła a nie nagle na drogę mi wtargnęła, a serce to mi tak biło ale popatrzyła na światła samochodu i cofnęła się...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora