Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 10:26   #726
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja też szeroko-ramienna



Kolor trochę się zrównał bo przedtem przy czubku głowy było o wiele jaśniej niż teraz, teraz całość ma bardziej równomierny kolor ale to jednak dalej nie to. Dobrze że jeszcze kilka dni i działam alfą

Tak, wtedy też będę zamawiać podkłady na ebay

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Jak tak teraz patrzę na te zdjęcia to kolor wydaje się bez zmian, ale musicie uwierzyć mi na słowo że przed było strasznie rudo i nierównomienrie, teraz kolor to taki typowy żółty rudy i w niektórych miejscach mam mocniej rude przebłyski (ale już coraz mniej) Alfa załatwi sprawę następnym razem, czuję to w kościach



Princeska to może pokażesz tutaj jakieś kilka ciuchów, nosisz rozmiar s czy częściej m? Bo jakbym coś wybrała i Ci dopłaciła na konto (po zamówieniu podkładów) to byśmy były kwita, nie musiałabyś mi nic wpłacać

No właśnie nie wiem. Chyba z trójką, bo dalej jest trochę nierównomiernie na całości. A potem już normalnie na 6%
to czekam aż Ty zrobisz Alfą, jak Ci ładnie ochłodzi to ja też zrobię, a jak nie to idę do fryzjera
Rozmiarowo to różnie naprawdę, od XS w sumie do M ciuchy kupuję zależy do sklepu a z tymi ciuchami to spoko, tylko musiałabym mieć trochę więcej wolnego czasu i zabrać się za moją szafę, a nie wiem kiedy to będzie w weekend się postaram jak nic mi nie wypadnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora