Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 12:45   #735
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Ja juz w domu. kupilam w empiku jaski bo w smyku nie bylo. Ale fajne, kolor taka soczysta zielen. Do tego mega zelki, taki bukiet z empiku i dokupie szampana picolo
Akurat beda miały na tę parapetówe

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wpisz sobie w google tvn player, tam poszukaj tap madl i oglądaj do woli następny odc w środę za tydzień o ilę się nie mylę

Oj tak, już nigdy więcej garniera Zużyłam go bo leżał i się kurzył, ale na przyszłość będę już wiedziała.
OOO zaraz spojrze jak to dziala ten player dzieki

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja ostatnio takiej małej elegantce kupiłam perfumy Takie dla dzieci, ale flakon, jak prawdziwe perfumy

Kylie czyli zrobię malaks
Tez prezent fajny ale na parapetowe to chyba wlasnie cos bardziej do domu.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Garnier color naturals 112 arktyczny srebrny blond z wodą 4-4,5%

1, 2, 3- zdjęcia przed
4, 5- zdjęcia czubka głowy po
6- kolor włosów identyczny jaki mam, moje włosy są może odrobinę ciemniejsze ale jak patrzę w lustro w świetle dziennym widzę ten sam kolor, aparatem ciężko mi uchwycić przez szaroburość na dworze, więc wstawiam z neta

Po Vikingu włosy straaasznie szybko mi zrudziały, teraz garnier wyrównał mi bardziej kolor na całości (wcześniej była duża różnica między jasnymi odrostami z poprzednich farbowań a rudą resztą), no i mam taki dziwny kolor.. Ale jest już lepiej Za tydzień alfa i powinno być już pięknie
Dla mnie bombaladny ten kolorek

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość












dziękuje dzoewczynki
ja się też strasznie cieszę ,a dzieciaki od rana juz Tż nagadywały i tylko temat pieska w domu teraz
będę mieć swoją ,,córunie"

na 4 focie łądnie tą srebrzystość widać
fajnie że jesteś zadowolona
Asiu ja sie wychowalamz psami, moja Siostra tez i uwierz uczy to obowiazkow, dzieci sie inaczej wychowuja i naprawde zwierzak w domu to super sprawa A dla dzieciaków juz w ogole
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora