Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 19:06   #1992
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i było rosło we mnie napięcie bo chciałam rozpakować, rozerwać opakowanie i jak najszybciej się dobrać do zawartości
oba lakiery całe do mnie dotarły, żadnych uszkodzeń, piękna Pani, jajko spełniło swoją rolę
wybacz już wczoraj miałam awizo, ale byłam tak padnięta i miałam trochę urwanie z tą anatomią i w ogóle..
Moja cierpliwość jest taka, ze rozerwałabym po drodze do domu
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Przyszły Silcare
dupek polki ładny koral (na zdjęciach średnio wyszedł, bardziej wiernie na tym bez lampy) i top coat
Który numerek ma koral?
Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Uprzejmie proszę o zabicie mnie. Dzień jak codzień, ale ma głupota rośnie z każdą minutą.
Nie dobija się leżących
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ukręciłam morskie holo Trzeba się będzie przejść po nowego holośka bo mam już mniej niż pół .
]
Nie pokazuj go Nef, bo cię zaatakuje!
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Obiecane mani. Niestety zdjęcia do, bo przy lampie, może jutro uda mi się zrobić lepsze,na żywo wygląda lepiej. Bardzo zadowolona jestem
Jakie fajne. Abstrakcyjne. jak zrobiłaś?
Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Aaaaa.... bo zamiast pomyśleć o odłożeniu sobie kasy, zrobiłam dzisiaj zakupy w H&M Home Ja to jednak jestem beznadziejna
No ale masz fanty. chwal się!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zmieniłam mani szkoda że nie jestem teraz w stanie oddać w pełni ani uroku ani idealnego koloru Hello Gorgeous!
:
Osz.... Kur zapiał kura zagdakala...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując