Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-16, 17:36   #648
heidi88
Raczkowanie
 
Avatar heidi88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 56
Dot.: podkład

Cytat:
Napisane przez SlimSzlendi Pokaż wiadomość
Hej, potrzebuje pomocy w doborze podkładu. Mam bladą normalną cere z przebarwieniami. Okropna ziemista itd. Przetestowalam mase podkładów, najczęściej kryjacych o długotrwałym działaniu, ale każdy bez wyjątku po 1-2 godzinach znika wyglądam znów jak bym nie spała całą noc.. zawsze utrwalam pudrem i później co 1-2 godziny poprawiam mimo że już nie ma czego poprawiać. Pomocy!
ja polecam podkłady w odcieniu żółtawym. Ten kolor niweluje szarość i zaczerwienia na skórze. Unikałabym podkładów w odcieniu różowym, które dodatkowo podkreślają niedoskonałości. Z niżej półki żółte kolory ma AA - ok. 15 zł, ale to podkład bardziej lekki słabo utrzymuje się na skórze i mało kryje. Bourjois, - ok. 50 zł - żólte kolorki tak, ale nie bardzo jasne. Z tego co słyszłam tez Rimmel Wake me up ok.40 zł ma bardzo jasny odcien Ivory, który ładnie rozświetla skórę, ale osobiście go nie testowałam.
Z wyższej półki:
1)Benefit kolor Ivory ok. 15o zł, zółciutki, jaśniutki, po przypudrowaniu całkiej długo utrzymuje sie na twarzy , wygląda bardzo naturalnie,
2) Chanel, Perfection Lumiere Long odcień 10 około 200 zł - bardzo jasny, bardzo długo utrzymuje sie na twarzy, może trochę wysuszać
3) Shiseido, Perfect Refining Foundation - ok.175 zł- odcień o20 najbardziej długotrwały podkład z jakim miałam do czynienia, pięknie kryje,
4) Bobbi Brown - 185 zł - mój ulubiony, duży wybór żółtych kolorków, naturalny wygląd,
5) Mac pro longwear - ok. 130 zł- można dobrać kolor, długotrwały, krycie średnie
6) Rouge Bunny Rouge, Milk Aquarelle Liquid - ponad 200zł, piekne kolorki, naturalny efekt, ale słabo kryjacy
7) Estee Lauder, Double Wear - ok. 170 zł, bardzo dobrze kryje, długotrwały, ale można zrobić sobie nim niezłą maskę
heidi88 jest offline Zgłoś do moderatora