Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-05, 12:19   #3797
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Melduję się
Zanalizowałam się u Kredki, okazało się, że Wasze pierwsze przypuszczenie (jakieś 100 stron temu ) na mój temat jest poprawne: jestem DW.
Co do typu Kibbe, najpierw myślałam że jestem Romantic, potem, że SC, w końcu wyszedł mi Soft Gamine. Ale, choć wynikające z typu i wieku jakieś ingenue mam, nie wyglądam bardzo dziecięco- aura kieruje się w stronę TR, dodatkowo podbija to kolorystyka. (Mocna kontrastowość)
Na samym początku odrzuciłam ciemną zimę, bo w burgundowej szmince, ciężkim i ciemnym makijażu oczu i czarnych ciuchach (jednocześnie) wyglądałam dość mrocznie. Tymczasem zgrzyt był powodowany moim typem fizjonomicznym- monochromatyczne stroje (czarno od stóp do głów) nie służą żadnym gaminom, ani ciężki makijaż dziewczęcej urodzie.
Zadziwiające jest, jak typy kolorystyczne i fizjonomiczne oddziałują na siebie wzajemnie.
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora