Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-05, 13:25   #3801
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wyglądam jak forma przejściowa między SC a TRem pasują mi rzeczy, kroje, wzory TR, ale jestem mało wcięta (67-91cm). Kredka napisała, że nie jestem czystym typem. Może jestem SC z wpływem ethereal (TR powstał na bazie etherealu), ale to nie do końca tłumaczy wpływu D i tego, że mi krawędzie, linie, różne elementy D pasują bardziej niż klasyczne Styl SC jest dla mnie za mało R. Generalnie poddałam temat.

Te szalone intensywne cienie generalnie raczej pasują typom yang: FN, FG, taka ekstrawagancja, finezja, egzotyka. Typom yin lepiej w romantycznym, delikatnym makijażu Ewentualnie SN może podpasować, bo są gdzieś tam zakotwiczone w etno. Jednakże SC, TR, R nie widzę zbytnio w pstrokatym makijażu. Na pewno nie jest on zalecany przez Kibbe.
U mnie mega ważne w makijażu są rzęsy, grubo wytuszowane i do tego szminka, najlepiej jak jest dosyć ciemna (BW). Jako zima potrzebuje dramatu ;-) ale myślę, że stoi za tym też domieszka D.
TR ma trochę yangu w twarzy, faktycznie lepiej bez pstrokacizny, ale wyrazistość musi być- zaznaczone oko (rzęsy + ew. kreski) i ciemna, teatralna szminka.
Kurczę, nie wiedziałam o tym etherealu... zawsze kojarzył mi się tak delikatnie, eterycznie, więc teoretycznie powinien Cię wydelikacać, prawda? A TR ma pazur.
Też mam taką różnicę między talią a biodrami - 70 i 93 za mało na TR.
Kiedyś babki miały bardziej wcięte talie, tak poważnie, to ile znacie dziewczyn z różnicą talia- biodra 30cm+ ? Może po prostu system kibbe powinien zostać zaktualizowany?
A SD lub DC?
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora