Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwna sytuacja - czy coś z nią zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-01, 22:43   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Dziwna sytuacja - czy coś z nią zrobić?

Miałam kiedyś podobną sytuację, z tym, że miałam stałą pracę, a chciałam zmienić branżę, aby pracować w zawodzie

Wszystko wyglądało normalnie- normalna rozmowa kwalifikacyjna, za mną kolejna kandydatka, babka konkretna. Wróciła niby w rodzinne strony, chciała kontynuować to, co robiła wcześniej. Ustaliłyśmy konkrety, biuro miało się dopiero otworzyć (babka czekała na informację ws. najmu lokalu) i miałam czekać na telefon od niej.
Gdy zbliżał się powoli "termin", próbowałam się kontaktować z tą babką, bo chciałam wiedzieć na czym stoję, no i musiałam się zwolnić z obecnej pracy. Telefon milczał jak zaklęty, na maile nie odpowiadała.

Potem, podczas rozmowy z przyjaciółką tak żeśmy się zgadały i okazało się, że była na rozmowie u tej samej babki (doszłyśmy do tego po opisie jej wyglądu i danych kontaktowych), z tym, że w zupełnie innej branży i analogiczna sytuacja.

Niestety, raczej odpuść, bo szkoda czasu i nerwów
Tacy ludzie się zdarzają i nie wiem, jaki cel mają w takim zachowaniu. A jak widać moja sytuacja jest praktycznie taka sama, jak w Twoim wypadku. Dziwne, serio
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując