Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwna sytuacja - czy coś z nią zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 15:41   #8
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Dziwna sytuacja - czy coś z nią zrobić?

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Według instrukcji tej pani zarejestrowałam się w UP, aby móc wystąpić o bon stażowy. Kiedy w urzędzie nadano mi profil, wydrukowałam sobie ów wniosek by go wypełnić i złożyć. Na wniosku jest pole do wypełnienia przez (przyszłego) pracodawcę, dlatego chciałam się skontaktować z tą kobietą, z którą wszystko omawiałam, do kogo powinnam się zgłosić aby mi to wypełnił i od tego momentu przestała odbierać moje telefony.
Udało mi się (chyba) namierzyć nazwę sklepu. Na stronie galerii, gdzie miał być, w spisie sklepów figuruje salon odpowiadający opisowi (sprzedaż artykułów biurowych i szkolnych), ale fizycznie w galerii go nie ma, byłam w niej w ostatnią sobotę.

Nowej pracy zaczęłam szukać od momentu, kiedy zorientowałam się, że nic z tego nie będzie. Niestety - nadal nic. Teraz, nauczona doświadczeniem i trochę może przewrażliwiona, wybieram tylko wiarygodnie opisane oferty.
Sama rejestracja w UP nie tworzy żadnego zobowiązania.

Jeżeli bardzo Ci zależy, może spróbuj:
1) poszukać strony internetowej sklepu i napisać na wskazane dane kontaktowe;
2) jeżeli nie jest to sieciówka, być może jest to małe przedsiębiorstwo w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej - zobacz tutaj https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceid...ui/Search.aspx czy jak wpiszesz nazwę sklepu w polu "nazwa firmy", czy coś Ci wyskoczy.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując