Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-14, 21:18   #427
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Ja również zgadzam się w całej rozciągłości

Testowanie kosmetyków to jest to! - oczywiście pełnowymiarowych, we wszystkich możliwych odcieniach, kolorach
no to moze dziewczyny jakis postulacik napiszemy i wyslemy?? my bedziemy testowaly i mowily co sie nam podoba a co nie a oni beda tylko kiwac glowa i dziekowac za pomoc hehe no i moze uda sie nam stworzyc wlasne limitowki co?
Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Świetny plan A ta "Twoja" to która była?
Ech przez was zamiast nad Norwidem nad essence się pastwię.. Jutro będę miała czas sie wybrać do metra, módlcie się, żeby jeszcze pudry mineralne były...

Ja już męża przyszłego ostrzegłam, żeby się za dobrą pracą rozejrzał bo będzie miał wymagająca żonę- zresztą oj to widzi i on to wie, ze kupowanie kosmetyków to nałóg
A dzisiaj trochę zarobiłam- dwie godzinki korepetycji z angielskiego, i to takich ze właściwie dziecko samo się uczy a ja nad nim siedzę i poprawiam ewentualne błędy, żadnego marudzenia i.. Żyć nie umierać
ooo to dobra jestes...ja to bym sie bala troche korki dawac ale przynajmniej cos zarobisz! no i bedziesz mogla wstapic po cos z nowej serii essence ja to juz napalam sie na ta sun
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora