Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-29, 18:54   #4187
Madziasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wg mnie kuchnia jest ok, ale salon jednak trochę mały. W przyszłości chciałabym mieć dom i wg mnie minimum na salon z jadalnią to 30mkw. Umiejscowienie kominka też trochę średnie, wprost są oka, przez które wiele ciepła ucieknie, kanapę można postawić w zasadzie tylko we wskazanym na projekcie miejscu...jak dla mnie kiepsko. Salon mega źle zagospodarowany.
Po części masz rację salon mógłby być większy (rozważałam też powiększenie domu o metr wlasnie na rzecz salonu i u góry pokoje by zyskały) ale czy nie ustawny nie wydaje mi sie? Zobacz w wizualizacjach masz kanapę tylem do okna a w rzutach przodem więc jakieś pole manewru jest. A w salonie wystarczy mi wygodna duza kanapa tv i stolik kawowy nic wiecej. Co do kominka to zastanawiam sie wogóle czy go robić, to jest dodatkowy kosz a może raz w roku w nim zapale i kurzy sie z niego, jeszcze nie wiem...
Cytat:

Łazienka na poddaszu też jest mała, a to pewnie głównie z niej będą korzystać domownicy. Powiekszylabym ją kosztem garderoby w największej sypialni.
Tak, właśnie mała jest, ale nie chce rezygnować z dużej garderoby bo potrzebuje dużo miejsca na przechowywanie.
Plusem jest to że łazienki są dwie więc w jednej będzie wanna w drugiej prysznic, a z pralką świetny pomysł że osobnne pomieszczenie w kotłowni, zyskuje miejsce w łazience, tylko już wtedy jedynie ogrzewanie gazowe, bo inaczej będzie się kurzyć.


Cytat:
Dom sam w sobie ładny, ale projekt średni. Nie chcecie trochę więcej metrów, np.120? Wg mnie to najrozsądniejszy metraż na dom.
To byłby najlepszy metraż ale koszty koszty... 104 m to nie jest aż tak źle.

Dziękuje za opinie
Madziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując