Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-20, 18:48   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co zrobić żeby ZLIKWIDOWAĆ fruwające nie dające się wyłaczyć REKLAMY ??!!!

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
W grudniu po południu.
Oby, bo bez filtrów nie dałoby się funkcjonować w necie.

Reklamy z uciekającymi krzyżykiem do rzadkości nie należą, a te, których po kliknięciu i tak nie zamkniesz, to już standard. Nie wiem, co chcą osiągnąć, bo taka np. ja (a takich złośliwców coraz więcej...) zapamiętuję markę, żeby na pewno nie kupić.
Niestety, sytuacje w necie pod kątem reklam staje się coraz gorsza. Wygląda jakby reklamodawcy chcieli się prześcignąć w konkurencji "najgłośniejsza/najjaskrawsza/najtrudniejsza do zamknięcia reklama". Wyskakujące wszędzie okienka, uciekające krzyżyki, niemożliwe zamknięcie, zawieszanie całej przeglądarki to norma
Przyznam otwarcie, że już poddałam się i zainwestowałam w adblocka, bo po prostu się nie da, a już na pewno nie z moim hiperwolnym internetem (przejrzenie danej strony i tak zajmuje niemiłosiernie dużo czasu, a reklamy pogarszają sprawę dodatkowo)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora