Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca DERMOKONSULTANTKI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-15, 20:39   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Praca DERMOKONSULTANTKI

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ja znam mnostwo osob sama czasem kupie cos np.z Avene, Iwostinu itp...
Co to sa PLANY? bo nie wiem
wiem tyle, ze dziennie mam wyrobic target 8 kosmetykow - zrobilam duze oczy bo wg.mnie to duzo... ale babka sie zasmiala i mowi zebym sie nie bala, bo jeszcze nie zdarzylo sie zeby ktos targetu nie wyrobil... i tu mnie zaskoczyla w sumie nie wiem czy to prawda, nie wiem czy wierzyc w to co mowi, bo co zrobie po 1-2 m-cach jak bede dostawac tylko ta najnizsza krajowa? a mowi ze nie szukaja osoby do pracy na wakacje tylko na stale i to tez przewiduje umowa...
Stwierdzila, ze dermokonsultantka ktora sie obija i nie zacheca do kupna zarabia 1500zl na reke a ta ktora sie stara jeszcze raz tyle lub wiecej... Nie wiem wlasnie czy to nie zbyt optymistyczna wersja. Bo przeciez jak zaczne pracowac i wyjade jej z tekstem, ze mialy byc takie i takie zarobki, to moze mi na dobra sprawe powiedziec "A gdzie Pani to ma zapisane?" i mam pozamiatane... Nie wiem, chyba ze w umowie cos jest zaznaczone o prowizji itd., tego nie wiem - nie zapytalam
ale i tak narazie czekam na odp.od nich... no i nie powiem, mam zagwozdke
plan to ilosc w tym przypadku kosmetyków jakie musisz sprzedac zeby dostac prowizje.
wysokosc prowizji powinna byc zaznaczona w umowie a z tekstem nie mozez do niej wyjechac bo to czy dorobisz na prowizji zalezy od ciebie .

widac ja i moi znajomi nie sa na tyle zamozni aby kupowac ksometyki w aptece.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując