Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dyskusja na temat psich karm, czym karmicie, sucha, mokra karma - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-04, 15:04   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: karma niskobiałkowa dla psów... ?

Przede wszystkim szukaj w przedziale karm dla seniorów.

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
cześć Wszystkim!

mam takie pytanie!

czy ktoś z Was karmi psa karmą niskobiałkową?

Mój rottweilerek ma już 11 lat, jest więc w podeszłym wieku, jednak niby w pełni sił witalnych.
ale
strasznie wychodzi mu sierść, po czym na skórze zostają place już bez sierści. ma też problemy z prostatą, boli go, kiedy oddaje mocz. strasznie się napina przy uciśnięciu podbrzusza.

Pies przez 10 lat karmiony był gotowanym ryżem, z mięsem "z puszki", tartą marchewką i innymi rzeczami. ponad rok temu przeszliśmy na suchą karmę, ponieważ nie możemy sobie już czasowo poradzić z gotowaniem jedzenia dla psa. przez rok pies tolerował karmę, którą dostawał. w tej chwili zaczęły się kłopoty...

Weterynarz powiedział, że to wina karmy. mamy mu zmienić na karmę z obniżoną zawartością białka.

problem w tym, że nic takiego nie mogę znaleźć.

teraz rottek karmiony jest pedigree, gdzie białka jest 19%

Szukałam innych karm na allegro, ale tam wszystkie karmy "niskobiałkowe" mają powyżej 20 % białka w składzie.

I nie wiem, czy zaryzykować i kupić taką karmę... bo niby jest napisane, że karma jest na problem z sierścią i układem moczowym, ale no ta wysokość białka mnie nie przekonuje.

Nie piszcie proszę, że mam kupić karmę u weterynarza, bo po prostu mnie na to nie stać. nie mogę sobie pozwolić na kupowanie 3kilowej karmy za 70złotych. Bo mój pies zje taki worek w tydzień.

chodzi mi o jakąś karmę w wielkim worze 15kilowym. no i jestem w stanie wydać ok 200zł za taki worek....

Jeśli możecie to proszę o nazwy, działanie na Wasze pieski no i ewentualnie podanie ceny za jaką kupujecie tą karmę.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora