Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-27, 12:50   #4113
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Cierpliwy jest baaaardzo Trudno go wyprowadzić z równowagi chociaż niektórym blondynkom w tipsach nie rozróżniającym stron (lewo-prawo) się to udaje A zazdrosna nie jestem Tzn.. ogólnie bywam i to bardzo, ale akurat o kursantki jestem spokojna
Do dermatologa nie będę szła, bo dramatu z krostkami nie ma i z tego co mówił gin. to po prostu kwestia mniejszej dawki hormonów.. Da się przeżyć 2 kroki Clinique jakoś dają radę

Dzisiaj jadę odebrać różyk Clinique (smoldering plum) od rodziców Co prawda tylko opakowanie malutkie, promocyjne, ale jak przypasuje to zamówię na tru
no to pozazdroscic, ze taki cierpliwy hehe widac blondynki maja w sobie to "cos" czasami co potrafi wyprowadzic z rownowagi ale w sumie mi tez sie zdarzalo nieraz pomylic kierunki
ja swoj wczoraj odebralam sliczny jest mi pasuje, ale faktycznie jest dosc ciemny, chociaz ja go nakladalam tym pedzlem dolaczonym i to tak tylko testowo wiec moze za duzo ciut mi sie nalozylo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora