Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-12, 19:58   #869
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

cześć dziewczyny chciałam się sama jakoś określić, ale zupełnie mi nie idzie mogę prosić o pomoc?

1. Jak się opalasz - łatwo, ale unikam słońca. Odcień opalenizny jest ciepły szaro-beżowy.


2. Kolor oczu - dośc ciemne, brązowe ale taki chłodniejszy kolor, mam czarną obwódkę ale nie ma żadnych plamek. Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-raczej zdecydowana.


3. Piegi brak.


4. Cera - trudno mi samej określić, jest jasna, najlepiej pasuje mi podkład Dior porcelain, rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - podobno jasnybrąz ze złotawo-oliwkowym pobłyskiem.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? lubię czerwień i granat, dobrze wyglądam w śnieżnej bieli, czerń przy twarzy powoduje że wyglądam jak trup, ale wystarczy coś błyszczącego i jasnego na szyję i już jest dobrze. Lubię też róże i odcienie bakłażanowe, burgundowe.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? czysta biel jest super, zdecydowanie preferuję szarości i grafity, brązów nie lubię a czerń jw.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? jesli jaskrawym jest czerwień i chaber to tak również neonowy róż i mięta, za to cytrynowy, czy żółty jest kiepski


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Dobrze pasuje mi pudrowy róż, ale w szaro-niebieskim czy szaro-zielonym się nie widzę.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Dobrze pasuje mi złoto i srebro.
Wygląda, że wolę chłodne kolory. Ale tą czerwień to ja uwielbiam też.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo ? Często noszę czarno-białe i biało-granatowe pasy, albo białą koszulę z czarnym kołnierzykiem. Noszę czerwony kardigan do czarnej koszulki i też jest ok. Pstrych wzorów unikam, bo nie lubię.
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora