Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje pierwsze-pomozcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-26, 14:49   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: moje pierwsze-pomozcie

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Zwracam sie z prosba do wizazanek. Planuje kupic moje pierwsze: podklad, korektor, puder. Chcialabym zeby cena za calosc wyniosla do 150zl oraz zeby stosowanie ww. bylo w miare latwe. Zalezy mi rowniez na dobrej jakosci. Mam dosc ladna cere, czasem jakies pryszcze, ze sklonnoscia do przesuszania. W sklepach jest tego tyle,ze nie wiem co wybrac. Chodzi mi głównie o marke. Kolor na pewno pomoze mi dobrac ekspedientka. Moze mozecie mi cos polecic? Mam 20pare lat. Bardzo zalezy mi na tym,zeby stosowanie tych kosmetykow bylo latwe i zeby nie przesuszaly mi skory. I przy okazji pytanko- kolor dobiera sie nakladajac troche na reke ? Pedzel do pudru mam, ale nie wiem cz sypki puder jest dobrym rozwiazaniem. POMOzcie!Doradzcie mi cos konkretnego
z podkladu moge polecic revlona colorstaya do suchej ja mam problemy bo wiecznie mam suche placki na policzkach, ale po nim mi sie nic nie dzieje kolor dobiera sie nakladajac podklad na zuchwe, bo na rece jednak odcien jest inny korektor no to zalzy czy na niedoskonalosci tylko czy pod oczy ale super kryje dermacol a na all kosztuje ok 15zl chyba puder sypki ma swietny clinique, tez uzywam i jestem zachwycona! ale on jest drogi w sklepie i musialabys kupowac na truskawce. Revlona na all zlapiesz za ok 42 zl z przesylka, w sklepie cos ponad 70zl wiec jest roznica...clinique na tru chyba teraz ok 70 pare zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując