Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-21, 10:13   #4551
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No i nie poszłam do fryzjera Tak mi nie dobrze.. Masakra..
Oj kochana zaraz się okaże że się na święta rozchorujesz
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pięknie
To Ty znowu chcesz być biała co?
Ale pięknie Ci odrost złapało, masz ciemne swoje naturalki a odrost biały, no nie mogę się nadziwić



Zatrucie czy wirus?
Biedactwo, weź sobie jakies leki na ten zoladek, zebyś się nie męczyła.

Dodaję jeszcze zdjęcia w świetle dziennym, jest troszkę słońca.
Tu przynajmniej widać że nie są szare i odrost wyszedł słoneczny, także kolor w miarę zgodny z rzeczywistością.

Tylko tym razem wydają sie cale jasne, nie widać refleksow
Więcej zdjęc nie daje bo zle wychodzą

Mi fryzjerka powiedziała jeszcze, że jak zechcę do niej przychodzić to będziemy robić sam odrost tą mieszanką co wczoraj Wam podawałam, a raz na 2 farbowania refleksy, nie co farbowanie.
Trochę to dziwne, ale może ona ma rację?
Dobrze zrobiła ci refleksy i ma racje ze robić odrost normalnie co miesiąc a refleksy co 2-3 miesiace- tak jak balejaż.
Dziękuję
Chcę być biała, bo jakoś nie czuję się dobrze w ciemnotkach Nie mogłam znieść poziomu 9 to mam w tej chwili jakieś 10-11
i jest ok! A kondycja włosów bajkowa!

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tak, jak mi zrobiła do miałam prawie do samych skórek-jak mówisz, dosłownie pół mm odstępu. Czy mi szybko rosną..no wychodzi na to, że tak bo już mam 2-3 mm odrostu, a mam skórki nie odsunięte co by było jeszcze wiecej Hmm nie wiem czy to zel z kamuflażem, nie jest na pewno przezroczysty a taki różowawy. Wygląda jak zwykły bazowy lakier do frencha
będę musiała pojsc przed swietami bo w miedzyczasie wyjeżdzam w góry i wracam dzien przed sylwkiem



przed nie było zle, ale na odroscie mi excellka cieplej łapała niż na długości(tam gdzie kiedyś miałam balejaż rozjasniaczem) nie było az tak bardzo widać, ale bardziej mi się podobało z tymi cieniutkimi niteczkami, bo tak wielotonowo zaraz wysuszę głowę bo siedze z maską loreala vitamino color, której próbkę wczoraj dostałam i polukam w dziennym

Tak, Bunny dobrze radzi trzeba jej słuchać, bo sama jest przykładem jak długie włosy można miec mimo rozjasniania



no kochana, wyszło Ci najlepiej chyba ze wszystkich dotychczasowych farbowan?? jak dla mnie bomba, idealnie sie zrównało z reszta



ehh niedobrze.. trzymaj się


bardzo ładny kolorek jasniutkie ale czemu odrost chciałas złoty jak reszte masz perłowa??
no pewnie dlatego tak Ci powiedziała, bo nie ma sensu robić refleksów co miesiac
To muszą ci paznokcie zabójczo szybko rosnąć. mi to rosną ok. 1 mm miesiecznie. Kamuflaż to żel ktory udaje płytkę paznokcia - w sloiczku ma brzydki kolor różowo-bezowy albo brzoskwiniowy ale na płytce super wyrównuje koloryt i plamki. Dzięki niemu można dłużej chodzic i nic nie widać gdzie sie żel kończy a pazur zaczyna.
Myśle że ona ci zrobiła po prostu jakims różowym do frencha.
Następnym razem popros ja o kamuflaż żeby ci do płytki dobrała odcień.
Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Moje farbowanie syoossem 9,5
sprzed 2 tyg
Ale bieluśkie!

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
nie
to syoss z 12
A mówiłam że syoss weźmie z wodą 12% na biało jak na pudle To mi nie wierzyły Dlatego nie wierzyłam ewci że jej syoss klęknął z 12% bo to prawie niemożliwe.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zrobiłam kilka fotek w dziennym to zobaczcie jak teraz fajnie widać refleksy..niteczki takie, prawda?

strasznie jestem zadowolona, bo wg mnie się super komponują z 9,13
baza złocista, a refleksy perłowe
swoją drogą ciekawe jakby ta majirelka wyszła na całości
wszystkie majirelki z serii superrozjaśniaczy są piękne. I doskonale biorą.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yata
Oj biedna jestes. To kuruj sie teraz abys na swieta mogla funkcjonowac. A moze dopadla Cie grypa jelitowa.

Bunny kochana oczywiscie ze nie mam
Juz nie moge sie doczekac mojego farbowania.
Wyszlo rowniutko, bialutko sliczniutko
Ale jak patrze na kotki wlosy to poprostu super a wystarczy tylko zamienic wode. Jak juz bede w pl to zrobie zapas c12 i w razie czego zakupie jeszcze wode 12% w razie gdy by mi sie zachcialo eksperymentow.

Agatu
Swietny efekt w dzien widac wszystko jak na dloni.


Skarb
Sayoss nie zawsze sie sprawdza na pokrywanie zoltka. Juz wiele dziewczyn zawiodl w tym mnie. Moim zdaniem najlepszy byl n&e 522

Witaj Dinna u Nas.
Jejku jestem pod wrazeniem twoich eksperymentow. Az nie wiem co powiedziec.
Ale dalas im maraton. Zycze szczescia w dalszej drodze. Mam nadzieje ze nie dobijesz ich bo wygladaja na naprawde swietnie.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Weronika
Jestem zachwycona Twoimi wlosami. Taki czysty kolorek. Ale chyba swoje masz jasniutkie z natury co ? Jaki poziom. Mow tu nam wszystko aLbo wstaw foto swoich naturali. Napewno nie jednej sie przyda.
Adzi tylko nie wykup mi wszystkich c12 co?
Bo cię znajdę i się policzymy!

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny na serio jest strasznie....
Nie wiem co teraz,może nałożyć rozjaśniacz na te rude pasma?
Ja mam już dość, nie chcę tak niszczyć włosów
Jeszcze tak mnie internet wkur*** od godziny probowalam wejsc na wizaz,a teraz pewnie godzine bede fotki wstawiac

Chyba zostaje mi Fryzjer,żeby mi zrobil jakis normalny kolor,a pozniej bede juz sama robić.
Princeska spokojnie. Rude ci wybija raz że po dekolorze a dwa że nakładasz ciagle jakieś inne farby na siebie- i kolor się sprzeciwia. Ja tam bardzo rudego nie widzę. kilka pasm ma beżowy połysk. Daj spokój na razie. Za miesiac zrób odrost c12 albo innym mroźnym blondem, na koniec zmalaksuj i to rude pójdzie precz za pierwszym albo drugim razem. Ale przestań na razie nakładac na te włosy, bo barwniki muszą sie trochę dopłukać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora