Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Axotret - brać czy odstawić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-26, 10:14   #5
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Axotret - brać czy odstawić?

Cytat:
Napisane przez ReAsOns Pokaż wiadomość
Witam, przesyłam Wam zdjęcie mojej buzi. Otóż problem jest w tym, że miesiąc temu zaczęłam kuracje Axotretem. Dzisiaj zaczęłam drugie opakowanie. Pogorszenie podobno może występować do miesiąca . Powiedzcie mi czy to jest normalne jak wygląda moja buzia czy to jest reakcja uczuleniowa i musze zrezygnować z brania leku?

Moja dawka to 40mg na dobę. Dwie tabletki rano podczas posiłku.
Wcześniej nastąpiło pogorszenie po tygodniu brania później się troche unormowało, ale od poniedziałku wygląda tak.. Ręce mi opadają nie wiem już co mam z tym robić

Niestety, tak to wygląda przy leczeniu retinoidami i musisz się teraz już przemęczyć. Zaopatrz się w silnie nawilżające kosmetyki, olej z awokado, nawadniaj się, unikaj słońca. Suche skórki może próbuj traktować delikatnym peelingiem enzymatycznym (używałam Ziaji, polecam). Pilnuj też diety, bo od tego głównie zależy teraz stan Twojej skóry - suplementacja olejem z wiesołka i wyciągiem z winogron pomaga. Kiedyś o żywieniu pisałam, możesz poczytać: KLIK
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując