Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Axotret - brać czy odstawić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-27, 11:40   #10
ReAsOns
Przyczajenie
 
Avatar ReAsOns
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin / Częstochowa
Wiadomości: 23
Dot.: Axotret - brać czy odstawić?

Cytat:
Napisane przez Agatha2003 Pokaż wiadomość
Ja też nim od czasu do czasu myje włosy (chyba obie znamy blog Anwen ), a na twarzy w sumie wylądował przez przypadek- stwierdziłam skoro skóra głowy go toleruje to na twarzy też może pomóc- taki płyn 3w1 nawilżaj jak najwięcej- teraz jak masz te pryszcze+sucha skóra to dobrze by było jakbyś zaopatrzyła się np w Iwostin sensitia intensywnie nawilżający i co jakiś czas smarowała buzie (mamy wiosne wiec dodatkowy filtr 25 spf bedzie w sam raz). Jeśli chodzi o wysyp to może nawet był tydzień, nie zwracałam jakoś na to uwagi, bo gojenie trwało długo- jak już było w miare ok to znowu wysyp...
Śpiąca jeszcze będziesz długo, ja padałam przed 21, a rano nie mogłam wstać :P u mnie to minęło, ale jakiś miesiąc temu znowu się odezwało, więc z tym może być różnie u Ciebie.
Jak czujesz się dobrze po ćwiczeniach to dobrze, ja w sumie nie miałam kiedy ćwiczyć, poza tym kuracje zaczęłam latem, ciepło, zmęczenie po pracy to już nawet nie myślałam o ćwiczeniach, rowerze itd tylko chciałam się szybciej położyć, ale od kwietnia biorę się za siebie, bo czuje się jakbym miała z dobre 20 lat więcej :P w przyszłym tygodniu ide na kontrole, ciekawe co derm mi powie, czy coś przepisze jakąś maść, bo u mnie są jeszcze niewielkie pozostałości po kaszce przy buzi.

Dokładnie też czytam tego bloga
Dzisiaj już mam trochę lepiej z buzią od wczoraj stopniowo się poprawia, ale jeszcze nie jest tak jakbym tego chciała :P a wyszłabym już normalnie z domu coś czuje że ja będę miała podobnie z tymi wysypami. Nie wiem jak to możliwe, że niektórzy przechodzą tak dobrze tą kuracje, że od razu im wszystko znika i żadnego pogorszenia nie widać - ile ja bym dała żeby tak mieć co do nawilżenia, smaruje cały czas buźkę, ale zaopatrze się też w ten krem o którym mówisz - może akurat pomoże bardziej niż ten co obecnie używam z Pharmaceris
No z tym spaniem to Ci powiem, że masakra jakaś jest. Non stop chce się człowiekowi spać i nic więcej to oczywiście jak wrócisz od lekarza to daj znać co dermatolog stwierdził . Kwiecień już niedługo, a więc będę za Ciebie trzymała kciuki ! dojdziesz do formy raz dwa!
ReAsOns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując