Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Axotret - brać czy odstawić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 11:31   #24
Agatha2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 186
Dot.: Axotret - brać czy odstawić?

Cytat:
Napisane przez ReAsOns Pokaż wiadomość
o kurcze! to już wiem czemu mam taki problem ze wstawaniem! i tak szybko się męcze. Co prawda biegam po 10km i ćwicze 3 razy w tygodniu na siłowni, ale własnie zauważyłam, że coś jest jednak nie tak ze mną, a tu bum! Winowajca się znalazł.

Ciesze się, że wszystko Ci znika i robi się tak jak trzeba mam nadzieje, że skończysz już tą kuracje i nie będziesz musiała do niej wracać.
Ja już z 4 tubki maści do ust wykończyłam non stop je smaruje i te okropne zajady szlak człowieka trafia. Teraz mam pogorszenie na plecach już się na nie patrzeć nie moge! wszędzie te krosty i jeszcze takie bolące, na buzi jest lepiej o wiele lepiej. Krosty są, ale nie do porówniana z tym co było wcześniej, widze poprawe, zaczyna się robić dobrze powolutku, aczkolwiek małymi kroczkami wszystko przejdzie pocieszam się. Wiadomo wstydze się, że cały czas mam to na buzi skóra taka sucha puder się tak dziwnie złuszcza.. ale już niedługo prawda?:P
Jeśli chodzi o te włosy.. o tak, szczera prawda i ja też to wszystko odczuwam - są tak suche, że nie moge wytrzymać mimo, że je non stop nawilżam, nakładam maski itp itd nie da się po prostu ich doprowadzić do ładu ...
Długo się nie nacieszyłam, znowu ta kaszka widoczna;/ skóra tak sucha, ze szok-wczoraj byłam na imprezie, pomalowała mnie kosmetyczka i po godzinie wyglądałam tragicznie, bo skóra wokół ust wygladała jak u babci, tak jakby pomarszczona...musiałam to zmyć wodą bo aż wstyd było się pokazać, potem już mogłam gadać z ludźmi.
to teraz plecy się oczyszczają, na szczęście jeszcze nie jest tak gorąco, żeby chodzić z odkrytymi plecami ale jak buzia już lepiej to znak że lek działa
Agatha2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując