Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Axotret - brać czy odstawić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 20:24   #28
ReAsOns
Przyczajenie
 
Avatar ReAsOns
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin / Częstochowa
Wiadomości: 23
Dot.: Axotret - brać czy odstawić?

Cytat:
Napisane przez Agatha2003 Pokaż wiadomość
Jak wygląda skóra po tym oczyszczaniu? ja też się ostatnio zabrałam za tą kaszkę, powyciskałam lekko, z 3-4 dni miałam takie czerwone placki ale już jest ok, wklepuje codziennie w te miejsca maść cynkową. Martwi mnie jedynie to że ciągle ona tam jest, mam nadzieje że do 18 maja w kooooońcu zniknie bo już mam tej kuracji serdecznie dość.

Dobrze, w takim razie wezme i odstawie te fluidy, a te najgorsze miejsca tylko postaram się ukryć i jakoś zamaskować - chociaż teraz już jest dobrze, jest coraz lepiej mam nadzieje, że skoro już tak długo nie ma żadnych niespodzianek to już ich nie będzie ! A jeśli chodzi o oczyszczanie, na drugi dzień było czerwono na buzi, ale na trzeci dzień już wszystko przeszło, stało się lepiej. Szczerze powiem, że po tym wyciskaniu nawet troche lepiej się zrobiło no ja Ci się nie dziwie, że masz dosyć, ja w sumie też, a przecież Ty się męczysz o WIELE dłużej ...
Mam nadzieje, że wszystko Ci przejdzie jak najszybciej. A bo to tak zawsze jest, że jak nie trzeba nigdzie wychodzić to jest dobrze, a jak trzeba gdzieś wyjść to nagle jest tragedia :P
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale miałam strasznie dużo zajęć
__________________
23 Luty 2015 -> początek kuracji Axotretem.

KISS or KILL
Pocałuj chwałę albo zgiń podczas próby.
Porażka to śmierć, zwycięstwo to emocje.


.. yes, I am a SPORT addict.
ReAsOns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując