Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-24, 12:12   #65
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Hexxana mam obawy co do użycia Diacneala, ale nie ma próbek tego specyfiku niestety, więc pozostaje test na własnej skórze pełnowymiarowego opakowania mam zamiar używać go co 3 dni, więc chyba nie pwinien mi zrobić wielkiej krzywdy krem nuxe Nirvanesque ładnie podgoił podrażnioną skórę, pory mam jakby mniejsze, mam mniej niespodzianek na buzi - ogólnie ten krem sprawił, że mam ładniejszą buźkę
diacenealem chcę oczyścić buźkę i zmniejszyć przebarwienia i blizny po moich błędach i głupocie
wypatrzyłam w ofercie firmy RoC preparaty z retinolem seria Retin-Ox i póki co szukałam dobrego kremu pod oczy i chyba znalazłam
"INTENSYWNY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY POD OCZY
Działanie: Sprawia, że zmarszczki stają się mniejsze, a kontur oka młodszy.
Składniki aktywne: Dzięki odpowiedniemu stężeniu czystego retinolu, kompleksowi minerałów Collagen Booster (miedź, magnez, cynk), ułatwiającemu przyswajanie retinolu oraz optymalnej dawce witaminy B5, która posiada właściwości kojące i łagodzące, krem można stosować do wrażliwych okolic oczu. Nie zawiera substancji zapachowych. Stosowanie: Stosować krem codziennie rano
i/lub wieczorem lekko wklepując w okolice oczu.
Pojemność i rekomendowana cena: 15 ml – 75 zł"
mam chrapkę na inne produkty tej serii... jest w ofercie taki krem INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY DO SKÓRY SUCHEJ dla osób rozpoczynających dopiero przygodę z retinolem i ten bedzie następny w kolejce do zakupienia
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując