Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-26, 13:05   #74
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Utrapienie dziękuję!

Moja twarz jest gładka, mało kiedy jest podrazniona. No czasem zimą przy tych zmianach gwałtownych temperatur z zimnych na gorące i odwrotnie, ale tu na tzw. rumieńce pomógł mi własnie ten krem z ATW do różowatego.

Utrapienie, a powiedz mi choć to pewnie głupie pytanie, no ale zadam, jakie efekty masz po tym Diacnealu?? gładka twarz, mniejsze pory?? pytam, bo nie wiem, czy powinnam coś zmieniać skoro jest ok, a przy takiej buzi sama wiesz, że nie raz zmiany mogą wyjść na gorsze, a doprowadzić potem twarz do stanu używalności to droga przez mękę.
A stosowałaś Diroseal?

A zapytam jeszcze, czy zamykałaś naczynka laserem? ja niestety zamykałam kilka razy i przestałam. Efektów brak mimo wydanej kasy i mojego cierpienia wstrętne są te naczynka w kierunku różowatego

Pozdrawiam cieplutko
Skoro nie masz problemów z buzią, to jeżeli zdecydujesz się na jakiś preparat złuszczający, to przynajmniej nie będzie problemu, żeby go rzadziej stosować. Co parę dni. Może rzeczywiście Diroseal ci wystarczy. Mnie on podrażniał i teraz sama nie wiem, czy zacząć go stosować ponownie. Używałam go przez całą zeszłą zimę i mam wrażenie, że byłam po nim ciągle zaczerweniona. Właśnie narobiłaś mi apetytu na ATW. Kupiłaś może w zwykłym sklepie, czy gdzieś w necie?

Moja twarz jest zanieczyszczona i niestety obfituje w zaskórniki i co najgorsze, to mam wrażenie, że one się rozprzestrzeniają Kiedyś miałam parę w strefie "T", a teraz już rozpełzły na policzki!!! Diacneal okiełznał te świeże, na policzkach i delikatnie zmniejszył i spłaszczył na nosie i czole. Teraz została mi jeszcze kampania przeciwko rozszerzonym porom, ale planuję stopniowo włączyć do Diacnealu Effaclar K, bo dziewczyny piszą, że taka rotacja odnosi dobre rezultaty.
Ogólnie, to powiem ci, że wyczywam, że skóra jest delikatniejsza, bardziej miękka.
Jak jeszcze zrobię sobie co jakiś czas maseczkę aspirynową, a po niej dam nawilżacz, to w ogóle sama się sobie podobam

Naczynek nigdy laserem nie zamykałam. Dostałam tylko od dermatologa maść ELIDEL na obniżenie nadreaktywności skóry i rzeczywiście zdała egzamin. Poza tym oczywiście szereg zaleceń, że mam nie brać gorących kąpieli, nie przegrzewać się itp. Mi też poleciła kwas migdałowy i azelainowy (skinoren), jako bardzo delikatne. Ale niestety też są nie dla mnie.

__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując