Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-08, 22:29   #4411
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



Ty jeszcze nie mialas nigdy klasycznego BB? Pytam, bo u mnie za pierwszym razem - pare lat temu nijak sie nie sprawdził, szybko sie go pozbyłam i uważałam, z do niczego sie nie nadaje. Ale wtedy makijażowi byłam sporo w tył, teraz jest inaczej - ale długo zwlekałam nim kupiłam ponownie, jednak nie zaluje warto sprawdzić na sobie, pokombinować

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Pozwolisz, ze odpowiem tez i na Twoje argumenty
Całkiem podobne miałam wrażenia z jego używania wlasnie pare lat temui dziwiłam sie czym tak sie lud zachwyca
Ale teraz jest inaczej.
- dobrze odciśnięty pochłania mi taka sama ilośc podkładu, jak pedzel
- jedna blogerka przecinała w ramach testów i ciekawosci długo używany bb i w środku wyglądał idealnie - lepiej niz na zewnątrz
- nic mi sie nie uszkodziło, a mam z rok juz
- czasowo nakładanie wychodzi tyle samo ile pędzlem i efekt bardzo naturalny i fajny
Widziałam ten filmik i nawet ze swoim mini ten test zrobiłam i był czysty, ale bardziej niepokoi mnie to czego nie widać...
Odciskać staram się mega mocno, ale stawiam, że to właśnie kwestia podkładów, bo ja takie w typie BBwater lubie- przy szanelu les begies było lepiej, ale mimo wszystko efekt nie ten Może musze go odstawić i wrócić☠za jakiś czas

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-06-09 o 13:49
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora